:::.اخبار ایران و جهان.:::

اخبار ایران و جهان

 

جند الشیطان، نه جند الله

جند الله

العربیه دیروز گزارش داد جندالله یا به قول خودشان «جنبش مقاومت مردمی ایران» به سرکردگی عبدالمالک ریگی، 2 تا از 16 گروگانی که چند روز پیش از نیروی انتظامی را گرفته بودند، کشته است.
واقعا از این خبر بسیار متاثر شدم و اینکه یک جنبشی که ادعا می کند که رهبری مقاومت مردمی ایران را بر عهده دارد اولین افرادی را که فدا می کند همین مردم هستند.
مگر این 2 تا جوان که از بخت بد، خدمت سربازی شان افتاده است لب مرز با پاکستان جزء مردم ایران نیستند؟
اُف بر تو ای عبدالمالک و ای جندالله، که زورت به چندتا جوان بی‌گناه رسیده است.
جند الله تو نیستی، چه آنکه الله لشکری که انسان‌های بیگناه را بشکد نمی‌خواهد.
بر کثافت‌کاری‌های خودت لقب الله را اضافه نکن که این لقب حرمت‌ها بسیار دارد.
خاک بر سر آن نوری‌زاده خائن و صدای آمریکا پروپاگاندیست بکنند که تو را «جنبش مقاومت مردمی ایران» خواندند و خاک بر سر اربابت بکند که خیال می‌کند ایران را می‌تواند عراق ثانی بکند، والله که اگر پایش بیافتند هم اربابت را سرجایش خواهیم نشاند هم خودِ جاکشت را.
این آرزو را که سیستان وبلوچستان عزیز را از ایران جدا کنی یا بین شیعه و سنی اختلاف بیافکنی را به گور خواهی برد، هزاران نفر مثلِ تو در طول این 2500 سال نتوانستند ایران را نابود کنند، تو هم نمی‌توانی.
بی‌خود پشتِ اهل تسنن رنجدیده، خودت را پنهان نکن و با پوپولیسم خودت را به رنجبران این نظام نچسپان، آن روزی که امثال جنایتکاری مثلِ شما بر مسند قدرت باشند، روز مرگ ایران است، شما که به سربازِ بی‌گناهی رحم نمی‌کنی چگونه تحمل مخالف سیاسی‌ات را خواهی داشت.
مرگ بر تو ای جند الشیطان !
برای شادی روح این دو جوان، فاتحه اخلاص مع الصلوات.

لینک مرتبط:
جندالله با ارسال فیلمی به العربیه تهدید به اعدام بقیه نظامیان ایرانی کرده است

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه 1387/04/06ساعت 1:26 بعد از ظهر  توسط محمد برون  |